Projekty i aranżacje łazienki

Ergonomiczna przestrzeń, nadążająca za naszym trybem życia, a równocześnie piękna i klimatyczna strefa relaksu, czego chcieć więcej?

Łazienka niezależnie od tego, czy projektowana jest dla dużej rodziny, pary, tylko singla, czy osoby niepełnosprawnej powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Często musimy pomieścić w niewielkiej przestrzeni mnóstwo drobiazgów, a równocześnie w porannym pośpiechu chcemy mieć wszystko pod ręką. Szafka podumywalkowa może okazać się zbawieniem nie tylko dla Pań, które poukładają w niej kosmetyki, czy różnego typu urządzenia i akcesoria. Do wyboru jest jednak także wiele innych mebli łazienkowych, które z przyjemnością Państwu zaprezentuję podczas spotkania.

Wieczorem łazienka zamienia się w istny pokój kąpielowy, w domowe spa, gdzie relaksujemy się po całym dniu pracy w gorącej kąpieli przy świecach. Dlatego podczas projektowania jej wnętrza staram się połączyć te dwa aspekty. Starannie dobieram wszystkie meble i najmniejsze detale, aby stworzyć spójną kompozycję. Dopasowuję je do oczekiwań klientów, którzy będą jej użytkownikami i zawsze konsultuję z nimi wnikliwie swoje projekty, wsłuchując się w to, co mają mi do powiedzenia. Następnie przygotowuję rysunki, które mają stanowić wskazówki dla ekipy remontowej, by to co zostało zaaranżowane w formie projektu przekuć w rzeczywistość. Dodatkowo oferuję usługę nadzoru autorskiego, by móc czuwać nad pracą fachowców.

Zajmuję się aranżacją także innych przestrzeni prywatnych i użytkowych, m.in.:

  • salonów,
  • sypialni,
  • pokojów dziennych,
  • biur.

Mogą to być zarówno pojedyncze pomieszczenia, jak również całe mieszkania czy domy.