Kompleksowy Projekt Łazienki: Funkcjonalność i Estetyka w Wąskiej Przestrzeni

Łazienka zagospodarowana w 100%

Kompleksowy projekt łazienki w dwupoziomowym mieszkaniu w Poznaniu to wyzwanie, które podjęliśmy z zapałem. Stworzyliśmy praktyczną i estetycznie atrakcyjną przestrzeń mimo ograniczeń wynikających z wąskiego, podłużnego kształtu łazienki.

Optymalne Rozwiązania w Małej Przestrzeni

Głównym celem naszego kompleksowego projektu łazienki było maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Zdecydowaliśmy się na umieszczenie całej armatury wzdłuż jednej dłuższej ściany, co pozwoliło na zachowanie komfortowej przestrzeni do poruszania się. W ramach projektu udało nam się również wygospodarować miejsce na pralkę, która została ukryta pod blatem w szafce naszego projektu.

Przechowywanie z Myślą o Wygodzie

Właścicielom zależało na praktycznej i pojemnej łazience z licznymi schowkami. Wykorzystaliśmy każdy centymetr łazienki, tworząc zabudowę z maksymalną ilością przechowywania. Nad umywalką zamiast płaskiego lustra zainstalowaliśmy szafki z lustrzanymi drzwiami, łącząc funkcjonalność z estetyką. Dodatkową szafkę dwudrzwiową zaplanowaliśmy nad stelażem wc. Wysoka, płytką szafa przy wejściu służy do przechowywania kosmetyków i perfum, umożliwiając łatwy dostęp i ekspozycję produktów.

Eleganckie Wykończenie i Dekoracyjne Akcenty

Wykończyliśmy łazienkę szarymi płytkami ściennymi i ciemno-szarymi płytkami podłogowymi, co dodało wnętrzu eleganckiego charakteru. Fototapeta z motywem natury naprzeciw umywalki spełnia marzenia właścicieli o bliskości z naturą. Płytki z kamienną teksturą nad obudową stelaża wc oraz w formie pionowego pasa pod prysznicem, w linii podtynkowego zestawu prysznicowego, stanowią oryginalne akcenty dekoracyjne.

Realizacja Wymarzonej Łazienki

Nasz kompleksowy projekt łazienki to dowód na to, że nawet w najbardziej wymagających warunkach można stworzyć funkcjonalne i estetyczne wnętrze. Jeśli poszukujesz inspiracji do stworzenia własnej łazienki marzeń, nasze projekty mogą być doskonałym źródłem pomysłów. Nasze podejście do projektowania łączy praktyczność z pięknem, tworząc wyjątkowe przestrzenie łazienkowe.