Łazienka

Niewielka łazienka w wielkiej odsłonie!

Projekt łazienki o metrażu zaledwie 7m², stał się miejscem wcale nie takiej skromnej jak metraż aranżacji. Głównym motywem wystroju wnętrza jest zlokalizowana nad wanną szklana tafla z obrazem wodospadu, utrzymanego w niebiesko – brązowych barwach.

Wszechobecna mozaika o brązowo-beżowo-bordowych kafelkach przywołuje na myśl odcienie lasu, natury, a równocześnie z funkcjonalnego punktu widzenia wydziela i zabezpiecza strefy mokre przed zawilgoceniem.

Mimo niewielkiej przestrzeni udało się wygospodarować ściankę oddzielającą miskę ustępową od pozostałych przestrzeni łazienki, tworząc kameralną część prywatności. Największym atutem zastosowania przedzielenia jest to, iż w tak małej przestrzeni wszystkie urządzenia sanitarne są ułożone blisko siebie. Nie możemy sobie tutaj pozwolić na przestrzenne oddzielenie poszczególnych stref. Zastosowanie wizualnej bariery daje poczucie komfortu podczas zażywania długich kąpieli przy świecach, które jak pozostałe akcesoria i dekoracje utrzymane zostały w zielonej kolorystyce, tworząc z pomieszczeniem spójną całość.