Łazienka

Metamorfoza łazienki w Zalasewie

Kolejna metamorfoza łazienki naszego projektu. Tym razem został nam powierzony projekt łazienki na piętrze domu jednorodzinnego w Zalasewie.

Właściciele marzyli o zmianie stylistyki łazienki i elementów jej wyposażenia, które z biegiem czasu stały się nieestetyczne i niefunkcjonalne. Nowa aranżacja łazienki miała być elegancka i z klasą, nowoczesna i nietuzinkowa.

W projekcie łazienki właścicielce zależało również na pięknych produktach, wolnostojącej wannie i wyszukanej armaturze łazienkowej.

Efekt finalny naszej pracy nad aranżacją wnętrza urzekł inwestorów!

Skosy, które dla wielu są problemem, dla nas były inspiracją do zaprojektowania wnętrza i stworzenia unikalnego charakteru aranżacji łazienki. Skośny sufit podkreśliliśmy motywem trójkąta, powtarzającym się w wielu aspektach projektu łazienki. Białe płytki imitujące marmur zestawiliśmy z czarnymi, nietuzinkowymi płytkami, wyjątkowymi ze względu na swoją trójwymiarową formę. Podczas projektowania wnętrz warto stawiać na odważne rozwiązania. Efektowane wnętrza podwójnie zachwycają i cieszą oko.

Dzięki aranżacji wnętrza przemieniliśmy łazienkę zarówno w funkcjonalną, jak i piękną. Biel i czerń, które są ponadczasowym połączeniem, w tym wnętrzu stworzyły duet idealny.