Projekty kuchni

Specjalizuję się w projektowaniu kuchni na wymiar, które są najbardziej wyzywającą przestrzenią do rozwiązania. Dobór frontów i blatu to tylko piękne opakowanie całej esencji kuchni, która ukryta jest we wnętrzu zabudowy. Tworzę kuchnie oparte o rozwiązania, o jakich jeszcze niedawno trudno było śnić.

Przestrzeń kuchenna musi być zabudowana w taki sposób, aby wszystkie niezbędne akcesoria i produkty były zawsze pod ręką. Dlatego warto sięgać po nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku. Zaprojektuję i dobiorę z państwem w showroom’ie niesamowite systemy otwierania szaf, mechanizmy do szafek narożnych i wiszących, czy niezastąpione wkłady do szuflad i inne innowacyjne rozwiązania. Dzięki nim kuchnia stanie się dwa razy bardziej pojemna oraz dziesięć razy bardziej funkcjonalna i gwarantuję, że będzie zachwycać przez lata swoim niepowtarzalnym urokiem.

Kuchnia – centrum domu

Kuchnia stanowi bardzo ważne miejsce w każdym domu. To w niej spożywane są wspólne posiłki, omawiane codzienne sprawy. Nierzadko stanowi również miejsce spotkań z przyjaciółmi. Dlatego ważne jest, żeby była nie tylko funkcjonalna, ale również przytulna. Dbam o to, żeby stanowiła przyjazną przestrzeń dla wszystkich, którzy się w niej znajdą. Każdą kuchnię dopasowuję nie tylko do oczekiwań domowników, ale również do ich charakterów. Ma także stanowić spójną całość z pozostałymi pomieszczeniami w mieszkaniu. Każdy realizowany przeze mnie projekt jest dopracowany w 100%, przez co idealnie spełnia oczekiwania domowników.