Sypialnia

Sypialnia, choć za taką na co dzień nie uważana, jest kluczowym pomieszczeniem w mieszkaniu czy domu. To tam, podczas snu, spędzamy 1/3 naszego życia. Niezależnie od tego, czy urządzona pod skosami na poddaszu czy w przestronnym pokoju, powinna być zaprojektowana jako strefa wypoczynku i regeneracji organizmu, dająca możliwość odprężenia i poczucie bezpieczeństwa.

Przytulna, bądź z pazurem. Ze zdjęciami dzieci, bądź aktem na ścianie. Sypialnia to Wasza przestrzeń prywatna, tutaj wszystko jest dozwolone. To właśnie tutaj możemy pozwolić sobie na białe dywany, bądź zainwestować w wysokiej jakości drewnianą podłogę, gdyż to strefa nienarażona na poplamienie czy zarysowanie. Uważnie wsłuchuję się we wszystkie informacje, jakie ma mi do przekazania zleceniodawca, aby nowo powstałe wnętrze było dla niego tym wymarzonym, które zachęci do odpoczynku i zapewni spokój. Jedno jest bowiem pewne, dobry sen jest niezbędny dla zdrowia, uczucia wypoczęcia oraz nabrania energii na każdy dzień, dlatego tak dużą rolę przywiązuję do projektowania właśnie tej części domu.

Sypialnia z pomysłem – funkcjonalna i nietuzinkowa

Rozwiązania, które polecam klientom są często nietypowe i niebanalne. Ich zastosowanie sprawia jednak, że zyskują oni nie tylko przestrzeń do relaksu, ale również miejsce, które zachwyca od strony wizualnej. Dopasowanie do sypialni wyjątkowych dodatków w postaci interesującej kapy na łóżko czy nowoczesnej lampy pozwoli dodać przestrzeni odpowiedniego charakteru. Dlatego każdy mój projekt jest dopracowany nawet w najmniejszych detalach.