Salon

To miejsce odpoczynku, życia rodzinnego, przyjmowania gości, a nawet rozwijania swoich pasji. To najczęściej używane pomieszczenie w domu, czy mieszkaniu i to przez wszystkich domowników, więc musi uwzględniać potrzeby wszystkich naraz i każdego z osobna.

Przestrzeń dzienna często projektowana jest jako połączenie trzech pomieszczeń: salonu, kuchni i jadalni. Brak ścian daje poczucie przestronności oraz ułatwia poruszanie się w tych 3 nieodłącznych strefach. Otwarta kuchnia na salon pozwala towarzyszyć gościom, bądź jeszcze bardziej zespolić rodzinę podczas codziennego przygotowywania posiłków. To rozwiązanie bardzo chętnie wybierane nie tylko przez osoby posiadające duże domy, ale również przez posiadaczy niewielkich mieszkań w blokach.

Salon – połączenie wygody i elegancji

Strefy dzienne projektuję jako ergonomiczne i funkcjonalne, a równocześnie jako piękne oraz wizualnie atrakcyjne strefy relaksu i życia rodzinnego. Jednocześnie staram się, żeby odpowiadały indywidualnym oczekiwaniom wszystkich domowników. Dlatego każdy przygotowany przeze mnie projekt jest całkowicie oryginalny i skierowany do konkretnych osób, które będą korzystały z danego pomieszczenia.

Niezależnie od tego, czy chcesz odmienić pokój dzienny w niewielkim mieszkaniu czy większą przestrzeń w domu, pomogę Ci w pełni wykorzystać dostępne miejsce. Dzięki odpowiedniej aranżacji otoczenie zachęci Cię do aktywności w ciągu dnia i odpoczynku po jego zakończeniu. Będzie stanowić odpowiedź na Twoje potrzeby i marzenia, a także miejsce, w którym z przyjemnością będziesz spędzać czas z najbliższymi.