O mnie

Moja specjalizacja to projekty wnętrz, projektowanie kuchni, aranżacje łazienek, ogólnie pojęta architektura wnętrz, domów, mieszkań, ale również aranżacje wnętrz publicznych, takich jak biura, gabinety lekarskie, czy restauracje.

Chętnie zaprojektuję Państwu wymarzone wnętrze w każdym stylu aranżacji wnętrz, a moje ulubione to styl skandynawski i industrialny.

 

Zastanawiają się Państwo, czy projekty wnętrz są dla Was? Czy budżet Wam na to pozwoli?

Zaufajcie mi, jestem tutaj po to, by rozwiać Wasze wątpliwości gdy zechcecie spełnić swoje marzenia. Aranżacja wnętrz w moim wykonaniu opiera się przede wszystkim na wysłuchaniu Państwa potrzeb oraz wizji i odniesieniu ich do praw budowlanych, funkcjonalności oraz zasad estetyki, a w efekcie do stworzenia wyjątkowej przestrzeni.

Za każdym razem staram się, by cały proces projektowania był dla wszystkich stron klarowny, bezstresowy i przyjemny. Moje projekty wnętrz są rzetelnie, profesjonalnie opracowane i wykonane.

Szanuję możliwości finansowe moich klientów. Niezależnie od budżetu zaprojektuję wnętrza, które będą wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, jak ich właściciele.

 

Dla siebie jestem wymagająca, dla wykonawców stanowcza, a dla klientów profesjonalna i oczywiście ciepła, przyjazna i otwarta.

Prywatnie jestem miłośniczką aktywności fizycznej, zwierząt, podróży oraz dobrego kina przy kostce czekolady.

Magdalena Macińska
-->