Kuchnia

Kuchnia na wymiar – dom jednorodzinny Poznań

Projekt zabudowy na wymiar pozwolił wykorzystać każdy centymetr przestrzeni w kuchni. Dobraliśmy niesamowite systemy otwierania szaf, mechanizmy do szafek narożnych i wiszących oraz niezastąpione wkłady do szuflad, które – odpowiednio rozlokowane – pozwoliły domownikom cieszyć się wygodą w codziennym użytkowaniu kuchni. Wysoki blat z hokerami stał się wspaniałym miejscem na szybką poranną kawę, a od święta (dzięki szafce na wina i kieliszki, również naszego projektu) barkiem do witania gości. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom stworzyliśmy kuchnię, która stała się najbardziej ergonomicznym pomieszczeniem w domu i jego prawdziwym sercem.

W zabudowie kuchennej pod piekarnikiem nasi projektanci stworzyli szafkę cargo z szufladami. Pozwoliło to ograniczyć liczbę cięć w zabudowie, a równocześnie zyskać miejsce na przechowywanie drobnych rzeczy. W narożnikach, by wykorzystać każdą przestrzeń do przechowywania w kuchni, zastosowaliśmy naszym zdaniem jedno z niezastąpionych rozwiązań do narożników – Le Mans. W wysokiej zabudowie z wbudowanym piekarnikiem ukryliśmy nawet mikrofalówkę. Duża powierzchnia zabudowy kuchni pozwala na pochowanie sprzętów do szaf, tworząc wizualny porządek i pozostawiając wolne miejsce na blatach, na których domownicy mogą wygodnie przygotowywać posiłki.

Zrealizowana aranżacja kuchni składa się z mebli naszego indywidualnego projektu. W naszych projektach zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jeżeli marzysz o kuchni na wymiar bądź posiadasz niewielką przestrzeń lub o niestandardowych wymiarach, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz projektant stworzy kuchnie dopasowane do oczekiwań różnego typu klientów – ich osobistych wymagań oraz preferencji. Zachęcamy do sprawdzenia, jak prezentują się inne nasze zrealizowane projekty.