Kuchnia

Kuchnia w Gdyni – od pomiarów aż po realizację!

W opracowywanym przez nas 65m mieszkaniu w Gdyni powierzony został nam do wykonania szczegółowy projekt kuchni. Przedstawiamy jak zmienia się wnętrze od pomiarów na budowie, przez projekt, aż po zrealizowaną zabudowę kuchenną na wymiar.

Aranżacja wnętrza jest ponadczasowa – mamy biel, szarości i drewno, dzięki którym całość wygląda nowocześnie i minimalistycznie.  Aranżacji kuchni nadaliśmy delikatnie skandynawskiego i prowansalskiego charakteru poprzez zastosowanie w szafkach wiszących witrynek. Drewnopodobne blaty i fronty dodają przytulności i nadają wnętrzu ciepłego wyrazu.

W projektowaniu wnętrz kuchnia jest najbardziej wymagającym pomieszczeniem. My stawiamy na pierwszym miejscu jej funkcjonalność, gdyż tylko dobrze rozplanowany projekt kuchni pozwala cieszyć się nią w codziennym biegu i przez długie lata.

Zabudowę kuchenną poza dzisiaj już niezbędnymi sprzętami jak lodówka, zmywarka i płyta indukcyjna, wyposażyliśmy w szerokie, a tym samym bardzo wygodne i pojemne szuflady. Zaplanowaliśmy również szafki cargo oraz szafkę narożnikową ze specjalnym systemem do szafek narożnych, by wygodnie sięgnąć do głęboko pochowanych garnków. Okap zabudowaliśmy w szafkach wiszących, dzięki czemu osiągnęliśmy ciągłą i pięknie wyglądającą zabudowę aż po sam sufit.