Salon

Metamorfoza salonu – Górczyn, Poznań

Klienci po wprowadzeniu się do urządzonego domu nie czuli się do końca jak u siebie. Nie odpowiadał im styl wnętrz oraz niektóre elementy zabudowy jak m.in. kominek. Potrzebowali zmiany, dostosowania aranżacji salonu do własnych potrzeb, gustu oraz do dwójki małych dzieci.

Projektowanie wnętrz opiera się nie tylko na zagospodarowaniu przestrzeni, ale gównie na dostosowaniu jej do indywidualnych potrzeb domowników.

Jako projektant wnętrz głównie skupiam się na tym, by klienci byli nie tylko wizualnie zadowoleni z aranżacji, ale przede wszystkim by zaprojektowana przestrzeń po zrealizowaniu remontu była funkcjonalna, by dobrze im się mieszkało. Dobry projekt wnętrza sprawia, że użytkowanie przestrzeni staje się wygodniejsze i przyjemniejsze.

Aranżacja wnętrza zyskała nowe oblicze – rozjaśniliśmy ściany, zamieniliśmy miejsce ustawienia kanapy odsłaniając dojście do pięknych, dużych okien i wprowadzając więcej światła dziennego do wnętrza. Tym samym odblokowaliśmy wyjście do ogrodu z salonu, a przy samych oknach stworzyliśmy wymarzony przez klientów kącik do czytania. W projekcie salonu uwzględniliśmy też zabudowę na wymiar na książki. Całość zyskała nowoczesny, przytulny charakter, stając się centrum domu i zachęcając do przebywania w nim z całą rodziną.