Salon

Salon z kuchnią i jadalnią w kolorach maków

Utrzymany w czarno-białej kolorystyce salon, z otwartą na niego jadalnią i kuchnią, został obdarzony czerwonymi akcentami, które dodają całej aranżacji niebagatelnego stylu i elegancji. Motywem przewodnim są maki znajdujące się na szklanej tafli nad blatem kuchennym. Zastosowanie takiej powierzchni zapewnia komfort w użytkowaniu strefy gotowania, łatwe czyszczenie ścian i przyjemny widok podczas przygotowywania posiłków.

Poszczególne strefy, jak część odpoczynku, czy projekt kuchni, zostały odseparowane od siebie stołem jadalnianym. Jego zadaniem jest nie tylko dzielenie dwóch stref, ale także by wykorzystać piękną, otwartą przestrzeń ich zespalanie. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu czerwonych, przyciągających wzrok ażurowych krzeseł, które nadają jadalni większej rangi, zachęcając do przesiadywania w niej nie tylko w czasie posiłków.

Strefa odpoczynku została dodatkowo wizualnie wydzielona, poprzez podniesienie poziomu posadzki i wykończenie podestu ciemniejszymi od reszty kaflami podłogowymi.
Metaliczny wystrój wnętrz o zdecydowanie geometrycznym charakterze, ocieplona została miękkimi, jasnymi meblami wypoczynkowymi oraz dywanem o długim włosie. Czerwone akcenty w postaci ażurowych krzeseł, nowoczesnej lampy podłogowej, czy szklanej tafli z makami pomiędzy szafkami w kuchni, dodają całości aranżacji klasy, a równocześnie pazura.