Od stanu zastanego, przez projekt, aż do realizacji.

Projekt Wnętrz Mieszkania na Polance w Poznaniu: Od Starego do Nowoczesnego

Nasz projekt – metamorfoza mieszkania na Polance w Poznaniu to historia przemiany, która miała na celu stworzenie dla nowych właścicieli wnętrz zupełnie innych niż te, które zastaliśmy na pierwszym spotkaniu.

Z Ciemności do Światła

W ciemnej aranżacji w starym stylu nowi właściciele nie czuli się jak u siebie w domu. Marzyli o wnętrzu jasnym, nowoczesnym, z niebieskimi akcentami, które odpowiadać będą na ich potrzeby, marzenia i upodobania.

Przeprowadziliśmy prawdziwą metamorfozę zarówno salonu, jak i łazienki. Zmieniliśmy nie tylko klimat wnętrz, ale również rozkład stref w pomieszczeniach, czyniąc aranżacje dopasowane dokładnie do potrzeb nowych mieszkańców.

Salon: Jasność i Nowoczesność

Wcześniej przytłoczony pokój dzienny rozświetliliśmy oraz optycznie podwyższyliśmy, stosując długie, dekoracyjne zasłony. Beżowo-brązowe kolory zastąpiliśmy bielą, szarością oraz wyjątkowym odcieniem błękitu. Stare meble ustąpiły miejsca nowoczesnemu zestawowi wypoczynkowemu i wielofunkcyjnej zabudowie wokół telewizora. Wybór oświetlenia sufitowego i okazjonalnego oświetlenia ściennego stworzył odpowiedni klimat we wnętrzu.

Łazienka: Przestrzeń i Relaks

Aranżacja łazienki to również istna przemiana. Prysznic zastąpiliśmy wanną o intrygującym, trapezowym kształcie, dodając u podstawy wanny efektowne oświetlenie. Również aranżacja strefy umywalki oraz dobór kafelków sprawiły, że ze starej łazienki w bloku uzyskaliśmy nowoczesne wnętrze. Właściwy układ funkcjonalny pozwala właścicielom na sprawne wyszykowanie się o poranku, a atrakcyjne wizualnie wykończenie pomieszczenia, jak i klimatyczne oświetlenie wanny zamieniają wieczorem łazienkę w prywatną strefę relaksu.

Efekty Realizacji

Dzięki uprzejmości naszych klientów prezentujemy efekty już wykończonego mieszkania. Bardzo się cieszymy, że inwestorzy tak wiernie odwzorowali nasz projekt. Jeszcze bardziej cieszy nas ich zadowolenie z tego, jak dobrze mieszka im się w naszych rozwiązaniach,  tak ważnej dla nich przestrzeni. Wnętrza, które teraz mieszkają, odzwierciedlają ich osobowość i spełniają ich potrzeby na co dzień, metamorfoza mieszkania była bardzo udana. To dla nas największa nagroda i potwierdzenie, że nasza praca ma głęboki wpływ na jakość życia naszych klientów.