Od stanu zastanego, przez projekt, aż do realizacji.

Projekt wnętrz mieszkania na Polance w Poznaniu miał na celu stworzenie dla nowych właścicieli wnętrz zupełnie innych niż te, które zastałam na pierwszym spotkaniu.

W ciemnej aranżacji w starym stylu nowi właściciele nie czuli się jak u siebie w domu. Marzyli o wnętrzu jasnym, nowoczesnym, z niebieskimi akcentami, o wnętrzu które odpowiadać będzie na ich potrzeby, marzenia i upodobania.
Przeprowadziliśmy prawdziwą metamorfozę zarówno salonu jak i łazienki, zmieniając nie tylko klimat wnętrz, ale również rozkład stref w pomieszczeniach, czyniąc aranżacje dopasowane dokładnie do potrzeb nowych mieszkańców.
Wcześniej przytłoczony pokój dzienny rozświetliliśmy oraz optycznie podwyższyliśmy stosując w aranżacji wnętrza długie, dekoracyjne zasłony. Beżowo-brązowe kolory zastąpiliśmy bielą, szarością oraz wyjątkowym odcieniem błękitu, a stare meble wymieniliśmy na nowoczesny zestaw wypoczynkowy i wielofunkcyjną zabudowę wokół telewizora. Klimat we wnętrzu zbudowaliśmy również poprzez dobranie oświetlenia sufitowego i okazjonalnego oświetlenia ściennego.
Aranżacja łazienki to również istna przemiana. Prysznic zastąpiliśmy wanną o intrygującym, trapezowym kształcie, dodając u podstawy wanny efektowne oświetlenie. Również aranżacja strefy umywalki jak i dobór kafelków sprawiły, że ze starej łazienki w bloku uzyskaliśmy nowoczesne wnętrze. Właściwe rozwiązanie układu funkcjonalnego pozwala właścicielom na sprawne wyszykowanie się o pranku, a atrakcyjne wizualnie wykończenie pomieszczenia, jak i klimatyczne oświetlenie wanny zamienia wieczorem łazienkę w prywatną strefę relaksu.
Dzięki uprzejmości naszych klientów prezentujemy efekty już wykończonego mieszkania. Bardzo się cieszymy, że inwestorzy tak wiernie odwzorowali nasz projekt, a jeszcze bardziej cieszy nas ich zadowolenie z tego, jak dobrze mieszka im się w naszych rozwiązaniach tak ważnej dla nich przestrzeni.