Łazienka

Metamorfoza łazienki w Antoninku

Metamorfoza łazienki w Antoninku opierała się głównie na odświeżeniu stylu łazienki, stworzeniu bardziej nowoczesnej i cieplejszej w odbiorze aranżacji. Właścicielom zależało również na pogodzeniu dwóch potrzeb, których dotychczas nie mogli realizować, czyli szybkiego, porannego prysznicu, ale i gorącej kąpieli wieczorem.
Odnowiliśmy strefę przy umywalce, gdzie pod blatem znajduje się ukryta pralka. Dodaliśmy do aranżacji nad umywalką podświetlaną szafkę lustrzaną tak, by właściciele zyskali poza lustrem również miejsce na przechowywanie kosmetyków.
Dla większej estetyki w wystroju wnętrza zamieniliśmy miskę ustępową wolnostojącą na atrakcyjniejszą, gdyż ze schowanym zbiornikiem wodnym miskę wiszącą, co również nadało lekkości w aranżacji łazienki. Zabudowę stelaża wc zaprojektowaliśmy tworząc wnękę na szczotkę wc oraz półkę na papier toaletowy. Zarówno zabudowa stelaża wc jak i obudowa wanny wykończone zostały drewnopodobnymi gresami znajdującymi się na podłodze. Projektując zabudowę wanny przeznaczyliśmy również miejsce na poustawianie kosmetyków podczas kąpieli.
Mimo niewielkich zmian w rozkładzie stref w łazience, dzięki projektowi wnętrza, właściwemu dobraniu kafelków i zaprojektowaniu strefy kąpielowej łazienka stała się niemal nowym pomieszczeniem. Bardziej funkcjonalna oraz odświeżona i atrakcyjniejsza wizualnie łazienka będzie miejscem, w którym aż będzie chciało się przebywać.