Projekt Wnętrz Domu Jednorodzinnego w Garbach: Nowoczesność Spotyka Funkcjonalność

Dom jednorodzinny w Garbach

Przedstawiamy projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Garbach, niedaleko Poznania, gdzie każde pomieszczenie zostało starannie zaprojektowane, by spełnić oczekiwania inwestorów. W ramach naszej pracy zajęliśmy się salonem połączonym z kuchnią i jadalnią, gabinetem, przedsionkiem oraz projektowaniem łazienki na parterze i piętrze aby dom jednorodzinny całkowicie się zmienił.

Drewno i Kolor w Harmonii

Inwestorom zależało na zastosowaniu drewna w większych formatach, co zrealizowaliśmy poprzez piękną płytę meblową, tworzącą zabudowę na wymiar. Do neutralnej kolorystyki wnętrza w bieli i szarościach, drewno wprowadziło ciepło i elegancję oraz niepowtarzalny urok.

Kuchnia z Charakterem

Projekt kuchni w kształcie litery G z barkiem wizualnie domyka kuchnię, czyniąc ją funkcjonalną i przyjazną. Bark umożliwia interakcję z gośćmi podczas imprez, tworząc serce domu.

Ułatwianie Życia Domownikom

Projektowanie wnętrz to także dostosowywanie przestrzeni do stylu życia domowników. W naszym projekcie dbaliśmy o to, by każde pomieszczenie było estetyczne oraz wygodne w codziennym użytkowaniu.

Zwracanie Uwagi na Detale

Znaczną uwagę przykuliśmy do zaprojektowania sufitu, tak aby przełamać monotonię dużej otwartej przestrzeni. Za pomocą oświetlenia, płyt meblowych na ścianach i suficie oraz sufitów podwieszanych na różnych poziomach, stworzyliśmy niepowtarzalną aranżację.

Nowoczesne i Odważne Akcenty

Projekt wnętrz wzbogaciliśmy o czarne akcenty w postaci blatów, uchwytów kuchennych, ażurowych balustrad na schodach oraz czarnych korytek w sufitach podwieszanych. Te elementy dodają wnętrzu charakteru i podkreślają nowoczesny styl aranżacji.

Wizualne Oddzielenie Stref

Dążyliśmy do wizualnego oddzielenia poszczególnych stref w otwartej przestrzeni. Zastosowanie różnych poziomów sufitu, materiałów i kolorów pozwoliło na wyraźne zaznaczenie granic między kuchnią, jadalnią a częścią wypoczynkową.

Zrealizuj Marzenie o Nowoczesnym Domu Jednorodzinnym

Jeśli marzysz o nowoczesnym i funkcjonalnym domu jednorodzinnym, skontaktuj się z nami. Nasz projekt w Garbach może być dla Ciebie źródłem inspiracji jako piękny dom jednorodzinny. Nasze projekty łączą innowacyjność, estetykę i praktyczność, tworząc przestrzenie idealne do życia. Skontaktuj się z nami, by wspólnie stworzyć dom, który będzie spełniał Twoje potrzeby i marzenia.