Sypialnia

Chabrowa sypialnia w Zalasewie

Ideą w projekcie sypialni w mieszkaniu w Zalasewie było połączenie w jednym pomieszczeniu kilku stref. Celem było stworzenie przytulnego miejsca do spania, wyciszenia się i relaksu, pełniącego równocześnie po części funkcję garderoby.

Podczas projektowania wnętrza sypialni priorytetem było by w pełni zagospodarować przestrzeń w pomieszczeniu. By maksymalnie wykorzystać możliwości pomieszczenia zaplanowaliśmy bardzo pojemną szafę ubraniową od podłogi do sufitu. Dodatkowo stworzyliśmy zabudowę nad łóżkiem, która płynnie przechodzi w dodatkową, mniejszą, dwuskrzydłową szafę ubraniową. Tak pojemne szafy pozwolą pomieścić mnóstwo ubrań wiszących jak i mniejszych elementów poukładanych na półkach czy pochowanych w szufladach. By odciążyć projekt wnętrza zabudowę dużych rozmiarów odciążyliśmy poprzez zastosowanie otwartych półek. Sprawdzą się one na odłożenie książki, budzika i innych tego typu elementów, które lubimy mieć w sypialni pod ręką.

Nic nie pozwoli tak wykorzystać potencjału pomieszczenia podczas projektowania wnętrz jak zabudowa na wymiar. Jest to nasze ulubione narzędzie w projektowaniu wymarzonych przestrzeni dla naszych klientów.

Pomieszczenie zaprojektowaliśmy w pięknej, chabrowej kolorystyce o której marzyli inwestorzy. Intensywny, niebieski kolor w aranżacji sypialni przełamaliśmy drewnianymi płytami meblowymi. Dodatkowo wygospodarowaliśmy w projekcie wnętrza miejsce na toaletkę dla Pani domu oraz na biokominek.

Aranżację wnętrza dopełniliśmy nietuzinkowymi lampami o formie pierścieni. Klimatu dodaliśmy również poprzez punktowe oświetlenie w postaci kinkietów nad łóżkiem i lamp wiszących w strefie toaletki.

By wizualnie powiększyć przestrzeń przykleiliśmy na ścianie lustro na całą wysokość pomieszczenia. Dodatkowo takie lustro rozjaśni przestrzeń i będzie praktyczne przy garderobie, by móc przejrzeć się w całości w wybranej stylizacji.