Łazienka

W marynistycznym stylu

Bardzo mała toaleta z wysokim sufitem na życzenie klientów urządzona miała zostać w stylu marynistycznym. W niewielkiej przestrzeni znaleźć się miała miska ustępowa, umywalka z szafką oraz lustro. Zaprojektowaliśmy wiszącą miskę ustępową zawieszoną na stelażu obudowanym na całą szerokość ściany tworząc murek na poustawianie świeczek i porządkują wizualnie projektowane wnętrze.
Morski charakter stworzyliśmy poprzez zastosowanie beżowych, piaskowych płytek ściennych, do których dobraliśmy dekory z motywami statku na morzu i dekory przedstawiające elementy statku. Pojawiający się motyw lin statku na dekorach był dla nas inspiracją do rozbudowania aranżacji o kolejny marynistyczny motyw. Zaproponowaliśmy właścicielom kupno okrągłego lustra, które samo w sobie już przywołuje skojarzenia ze statkiem, ale dodatkowo podpowiedzieliśmy, by zrobić samemu ramę lustra z liny. Klienci byli zachwyceni pomysłem wystroju wnętrza.
Niepokojące proporcje małego, a bardzo wysokiego pomieszczenia zniwelowaliśmy poprzez dodanie do aranżacji wiszącej lampy sufitowej. Dobraliśmy lampę której klosze mają kształt trzech różnych butelek. Marynistyczny klimat w aranżacji łazienki został zdecydowanie osiągnięty, nic dodać, nic ująć.