Inne

Garderoba? Co tu dużo mówić, jest marzeniem chyba każdej kobiety. Duża ilość półek i szuflad oraz miejsce na długie, wiszące ubrania to coś, czego nie może zabraknąć w każdej garderobie. Ideałem wykończenia wnętrza są niezabudowane półki na wyeksponowanie ulubionych butów oraz specjalne, wąskie szuflady na przechowywanie biżuterii, czy męskiej kolekcji piór i zegarków.

Zimowy ogród będzie oranżerią do zagłębienia się w książkę przy gorącej herbacie w jesienne, czy zimowe wieczory. O poranku zachęci do rodzinnych śniadań wśród kwiatów, co pozwoli poczuć się jak w majowy weekend niezależnie od pory roku.

Pracujesz w domu, masz twórczy zawód, a może zabierasz pracę ze sobą i spędzasz wieczór przy laptopie, ale nie masz miejsca na swój gabinet? Chętnie wydzielę strefę pracy, Twoją własną przestrzeń, w której będzie można zagłębić się w obowiązki i wydajnie spędzić dzień.

Nawet przedsionek czy korytarz, choć często niewielkich rozmiarów, odpowiednio zaaranżowane staną się użyteczną przestrzenią i wizytówką każdego mieszkania.

Nowe wnętrze – nowa energia

Mogę odmienić każdą przestrzeń w Twoim domu czy biurze, nadając jej wyjątkowego charakteru. Podpowiem Ci, jakie rozwiązania pozwolą na dobre zorganizowanie dostępnego miejsca i dopasuję do niego odpowiednie dodatki. Istotne jest, żeby uwzględnić przeznaczenie pomieszczenia i odpowiedzieć na oczekiwania klienta. A są nimi:

  • właściciele domów i mieszkań,
  • firmy związane z różnymi branżami,
  • gabinety lekarskie,
  • biura.

i inni. Niezależnie od tego, jak dużą przestrzeń chcesz zaaranżować, korzystając z mojej pomocy uzyskasz doskonały efekt w postaci funkcjonalnego i nietuzinkowego miejsca.