Inne

Garderoba? Co tu dużo mówić, jest marzeniem chyba każdej kobiety. Duża ilość półek i szuflad oraz miejsce na długie, wiszące ubrania to coś, czego nie może zabraknąć w każdej garderobie. Ideałem wykończenia wnętrza są niezabudowane półki na wyeksponowanie ulubionych butów oraz specjalne, wąskie szuflady na przechowywanie biżuterii, czy męskiej kolekcji piór i zegarków.

Zimowy ogród będzie oranżerią do zagłębienia się w książkę przy gorącej herbacie w jesienne, czy zimowe wieczory. O poranku zachęci do rodzinnych śniadań wśród kwiatów, co pozwoli poczuć się jak w majowy weekend niezależnie od pory roku.

Pracujesz w domu, masz twórczy zawód, a może zabierasz pracę ze sobą i spędzasz wieczór przy laptopie, ale nie masz miejsca na swój gabinet? Chętnie wydzielę strefę pracy, Twoją własną przestrzeń, w której będzie można zagłębić się w obowiązki i wydajnie spędzić dzień.

Nawet przedsionek czy korytarz, choć często niewielkich rozmiarów, odpowiednio zaaranżowane staną się użyteczną przestrzenią i wizytówką każdego mieszkania.